Pet Center

Pet Center OC Solivaria

Webstránka

www.petcenter.sk

Otváracie hodiny

PO-NE  9:00 - 20:00

O spoločnosti

Spoločnosť PetCenter Slovakia s.r.o. šíri radosť medzi domácimi miláčikmi a ich chovateľmi, a to prostredníctvom siete predajní s chovateľskými potrebami Pet Center. Prvá predajňa Pet Center vznikla v roku 2009 v Bratislave Petržalke v a od tej doby sa naša maloobchodná a veľkoobchodná sieť stále rozrastá. Teraz môžete po Českej republike na slovenské nájsť viac ako 150 predajní

Naším cieľom je sprevádzať Vás, našich zákazníkov, celým životným cyklom vašich domácich maznáčikov, od chvíle, keď sa rozhodujete o zaobstaranie domáceho maznáčika až po ostatnú starostlivosť, aby ste si maximálne užívali radosti zo života spolu s Vašim miláčikom. S tým súvisí aj rozvoj služieb ako je prevádzkovanie psieho hotela, salónu a tiež veterinárnych kliník, zatial iba v Českej republike.

Sortiment

Ponúkame široký sortiment chovateľských potrieb, rozsiahlu ponuku kvalitných krmív všetkého druhu a známe i menej známe druhy domácich zvierat. Naviac každý mesiac pre Vás pripravujeme akčné ponuky a špeciálnu ponuku pre našich verných zákazníkov v programe Verného pána. Preto nech už zháňate konkrétny výrobok, chcete vyskúšať niečo nové z nášho sortimentu alebo sa dokonca porozhliadnuť po novom zvieracom kamarátovi, je predajňa Pet Center tým pravým miestom pre Vašu návštevu.

Personál

Že rozumieme reči zvierat ? To si píšte! V našich predajniach pracujú odborne vyškolení pracovníci, ktorí dokážu chovateľom poradiť s výberom vhodného krmiva aj živého zvieratka. Nebojte sa teda na nich so svojimi otázkami obrátiť . Náš vyškolený personál poukazuje na jedinečnosť a profesionálny prístup reťazca Pet Center.

Dnes otvorené

od 6:00 do 20:00

Kompletné otváracie hodiny

kaviareň Patisserie Marcelle

otvorené od 7:00 do 20:00